Truth Hurts | díl číslo. 1

30. dubna 2012 v 13:38 | Rachel. |  Truth Hurts | just on dreaming-clouds
Stojím na pláži okolo mě pofukuje vánek který mi čechrá moje vlasy, které se rády provětrají. Byla jsem smutná, byl to konec. Konec něčeho co jsem milovala, ale zároveň nenáviděla. Austrálie. Moje máma a táta bydlí v Anglii proto mě stále přemlouvali aby jsem se k nim přestěhovala. Měla jsem tu přátele, to pouze v minulém čase. Už jsem měla jen jednu dalo by se říct kamarádku, která mě tak trošku držela nad vodou. Otočila jsem se, nasadila jsem si brýle a rozběhla jsem se k jejímu bytu. Byl v centru Sydney, krásné to město.

..
Když jsem otevřela moje modrošedivé oči, uviděla jsem letušku, která se nademnou skláněla. Řekla mi, že je čast vystoupit z letadla. Když jsem se chtěla zvednout všimla jsem si, že jsem připásaná, asi jsem se ani neodpásovala, protože hned jak jsem dosedla usnula jsem. Vyšla jsem z letadla a hned jsem to zamířila ke kufrům, čekala jsem asi pět minut a pak jsem ho viděla, šmátla jsem si pro něj a odešla jsem k hlavní bráně letiště kde jsem viděla tátu. Běžela jsem k němu s kufrem za zády a objala jsem ho. Hodně pevně.
,,Holčičko moje, konečně tě máme doma." zašeptal mi do ucha a já jsem se nad tím pousmála.
,,Jo, ale unavenou po desetihodinovém letu.." zamračila jsem se a on mi vzal kufr, zamířily jsme k autíčku, do kterého se jen tak, tak vešlo moje zavazadlo.
,,Tak jak ti to tam šlo?" zaptal se mě a já jsem se pousmála.
,,No konečně budu studovat tady. Austrálie mi lezla na nervy." sedla jsem si na místo spolujezdce. Sakra budu si muset obnovit řidičák v Anglii.
,,Ještě před pár dny jsi mi říkala..."
,,Tati. Nezačínej, stalo se něco o čem se nechci bavit.." sklopila jsem pohled a sledovala jsem moje nalakované nehty na neonově žlutou.
,,Jasně, až budeš připravená." zabočil od letiště.
,,Přesně tak. A co vy? Co mamka a teta? Už porodila?" zeptala jsem se natěšeně.
,,Ano tvoje teta porodila zrovna před týdnem má krásného syna, mamka a já se máme v pohodě." vyjel na hlavní. Chvilku jsme si ještě povídali, pak jsem spíše pozorovala ten ruch v Londýně. Nevěřila jsem tomu, že jsem doma.
..
,,Sakra co to je?" zašeptala jsem když jsem vyndala boxerky s kufru. Myslela jsem, že je to jen hloupý vtip Trasy, ale když jsem začala vytahovat tepláky, trička a vše bylo pánský. Asi to nebyl fórek. Sakra měla jsem tam všechno! Nabiječku, prádlo i studijní doporučení. Koukla jsem se na vysačku a jediné co jsem tam našla bylo jedno jméno... Liam Payne.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Smile* Smile* | Web | 11. května 2012 v 15:07 | Reagovat

Oh My Got! Skvelé! Ďakujem krásne, že si komentovala môj článok, inak by som sa (pri mojom šťastí asi ťažko) k tvojmu blogu ani nedostala! Je to krásne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama