Truth Hurts | díl číslo. 2

30. dubna 2012 v 13:39 | Rachel. |  Truth Hurts | just on dreaming-clouds
Chtěla jsem zjistit jméno a číslo a proto jsem si vzala zlaté stránky. Bylo tam asi deset Liamů Paynů a ani jeden nikam neletěl. Sakra! Ještě jsem skusila jednu věc a to byla ta, že v tom kufru byla ,tajná kapsička' kde jsem našla telefon. Halelůja šla jsem na číslo, které bylo nejvíce volané a vytočila jsem ho.

,,Ahoj Payne jak je?" slyšela jsem hlas ňákýho kluka.
,,ehm... to není Liam, ale Summer. Na letišti jsme si asi prohodily tašky a já mám teď jeho, takže on má asi mojí."
,,T-tak fajn přivez to na Churton Street 5." odpověděl s koktáním.
,,Fajn, zachvíli jsem tam." pousmála jsem se. Převlíkla jsem se do černého topu, přes to proužkovaný svetřík. K tomu krémové úzké džíny a červené lodičky. Udělala jsem si ještě copánek na stranu, vzala jsem si jeho telefon a i kufr a vydala jsem se k autu. Tak si to aspoň zopáknu, ale jestli mi chytí policie, tak nemám ani doklady. Jen pas. Od Churton Street jsem to měla tak pět minutek. Zastavila jsem přes tím číslem a vzala jsem kufr ze zadního sedadla. Šla jsem ke zvonkům a zazvonila jsem na Payna.
,,Haló?" ozvalo se po třech mintách.
,,Tady Summer nesu ti tvůj kufr." oznámila jsem mu.
,,To jsi si teda vybrala chvíli.." slyšela jsem. ,,Pojď. Poslední patro." řekl nebo mi spíš rozkázal. Odzvonil mi a já jsem vešla. Vyjela jsem do posledního patra. Pak se mi ukázal kluc, který měl vlasy na všechny strany a byl jen v boxerkách.
,,Na." podala jsem mu ho a on stál jako zamražený. Luskla jsem mu před očima a on se probudil.
,,Jo.. t-tady to máš."
,,Sorry za vyrušení jo a tady je tvůj telefon volala jsem jen Niallovi? Nevím jak se jmenuje, ale volal jsi mu nejvíc." podala jsem mu jeho iphone. ,,Koukal ses do něj?" ukázala jsem na kufr.
,,J-jo no vlastně jsem našel jen spodní prádlo a ňáký papíry. Pak jsem to zavřel, teda myslel jsem, že si ze mě dělá někdo srandu, ale ty papíry byli na tu nejlepší školu, takže asi tak.."
,,Jo jasně díky. Ještě jednou promiň za vyrušení vrať se k předešlí...ehm...činosti." zakotala jsem se a on se rozesmál.
,,Vrátím." mrkl na mě, já jsem nastoupila do výtahu a odjela jsem dolů. Nastoupila jsem do auta a ihned odjela domů.
..
Domů jsem dorazila, těsně po čtvrté hodině, protože jsem jela nakoupit. Dlouho jsem nenakupovala v Tescu. Dojela jsem do mého bytu, který byl jen kousek od domu rodičů a jak jsem zjistila kousek od Liama,hospůdky a jedné restaurace spojené s klubem. Byla jsem takový střed. Rozesmálo mě to, přiznávám to. Vešla jsem tam a začala jsem si vybalovat věci, které jsem si přivezla s Austrálie. Vybalovala jsem si všechny věci a připomínalo mi to co se mi v Austrálii stalo. Přepadení. Střelba. Nemocnice. Komat... vše se mi to vracelo. Proč sakra?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Smile* Smile* | Web | 11. května 2012 v 15:11 | Reagovat

Krása! Ach, keby som aj ja ho stretla pri takej príležitosti (myslím hlavne tú časť, kde bol iba v boxerkách :D). Ale krásny nápad! Ešte som nečítala nič, kde by sa stalo niečo také...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama