Truth Hurts | díl číslo. 3

30. dubna 2012 v 13:41 | Rachel. |  Truth Hurts | just on dreaming-clouds
Ráno jsem se probudila v relativně dobré náladě. Relativně hlavně s toho, že se mi zdálo o událostích v Austrálii. Bylo to všude a každý mě znal, nenáviděla jsem to. Ready to work. x napsala jsem na twitter a konečně jsem z postele vylezla. Šla jsem do mé minikoupelny a tam jsem ze sebe udělala člověka tím, že jsem si pod oči dala hodně makeupu. Oblíkla jsem se do normálních džínů,trička a kabátu k tomu jsem si vzala podpatky a do ruky jsem si vzala rohlík. První den v práci, Nandos. Vyšla jsem do Londýna a přeběhla jsem na autobusovou zastávku. Po pár minutách to jelo, byla jsem ráda, že se nemusím koukat na ty zvratky, které tam seděli vedle mě.

..
,,Dáte si ještě něco jiného?" ptala jsem se skupinky kluků, okolo patnácti a jejich kalhoty byli až u kolen.
,,Ne díky baby." mrkl jeden a zaplatil. Já jsem mu podala jejich objednávku a s nechutí v obličeji jsem se od nich otočila.
,,No to se mi snad zdá." slyšela jsem povědomí hlas.
,,Nazdar. Pan kradač." zasmála jsem se a on přišel k pultu.
,,Já?" vykulil oči.
,,Ty jsi kradač a já jsem přerušovač." mrkla jsem na něj a on se rozesmál. ,,Co si dáš?" koukla jsem se na dotykovou desku s objednávky.
,,Pět celých kuřat. Medium." mrkl a já jsem se na něj vyvaleně koukla.
,,Víš jak naše kuřata vypadají? Nejsi moc hladovej?" zasmála jsem se a objednávku jsem odeslala dozadu, kde to začali připravovat.
,,Ne jen celá kapela se na to těší."
,,Kapela?" zvedla jsem obočí a kousla jsem se do rtu.
,,Ano, One Direction." zašeptal. ,,Ale pššt.." přiložil mi prst na rty a já jsem se rozesmála.
,,Jasně, tajní mužové." sundala jsem si jeho prst z úst.
,,Pozor ještě v černém!" zašklebil se a já jsem se rozesmála. Pak mi dali jeho objednávku na pultík. Já jsem jí vzala a podala jsem mu jí.
,,Doufám, že ti tu bude stále chutnat a jednou se vrátíš." řekla jsem moje slova podle skriptu.
,,Baby za tebou? Vždycky." mrkl a pak rychle odešel. Já jsem si dala do kasy peníze co mi rychle dal na pult a s úsměvem jsem se koukla na dveře.
..
Když jsem odcházela z Nandos bylo okolo třetí odpoledne a tak jsem se rozhodla zajít do cukrárny s holkou, která byla moje spolupracovnice. Říkala mi vše co se jí stalo jako malému dítěti, když se obrátila na mě tak jsem rychle převrátila nebo odvrátila řeč.
,,Takže ty jsi měla přítele?" zeptala se mě když se napíjela kávy.
,,Ano. No vlastně přítele byl to jen noční vztah jestli rozumíš." ukrojila jsem si kousek výborného španělského čokoládového dortíku.
,,Oh.. aha." zakuckala se. ,,Nemusíš mi odpovídat, ale ... co se stalo v tý Austálii, něco jsem četla v novinách a jsi mi docela povědomá." opřela se o opěrku u židle a já jsem kývla, někomu jsem to prostě musela říct, ale ne teď ne tady a hlavně ne jí, neznám jí.
,,Možná někdy příště, ano?" upila jsem si kapučína.
,,Oka. No Sum budu muset jít." mrkla na mě když se koukla na hodiny. Vstala a oblíkla si kabát pak mě objala podala mi peníze a odešla. Já jsem zaplatila jsem a odešla jsem z kavárny, bylo okolo půl páté a tak jsem se vydala do mého bytu. Nebyla jsem totiž ještě zabydlená. Proto jsem si zašla do zdejší Ikei kde jsem si nakoupila od postele až do koberečků nebo květin. Po hodině nakupování jsem jim zadala adresu a odešla jsem. Byt byl podle bytní správy čerstvě vymalovaný a tak jsem měla o starost méně. Do pár minut jsem byla doma a měla jsem to jen tak, tak aby jsem stihla stěhováky. Vynosily mi to dokonce i smontovali, dala jsem jim peníze a koukla jsem se na výsledek. Dala jsem to vše do kupy a rozestavěla jsem si koberečky a květiny. Konečně jsem se cítila doma.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama