Truth Hurts | díl číslo. 5

30. dubna 2012 v 13:45 | Rachel. |  Truth Hurts | just on dreaming-clouds
Ráno jsem se probudila kompletně nahá u Liama v pokoji. Myslela jsem, že jsem jen já, ale když neměl slipy tak mi to došlo. Vyspala jsem se s ním. Měl, ale přítelkyni! Rychle jsem si sedla a on rozlepil oči.
,,Ahoj." řekl ranním hlasem, kdyby jsem nevědila, že má holku hned by jsem se na něj vrhla.

,,ehm... co se včera stalo?" zeptala jsem se a on si sedl vedle mě.
,,Nejkrásnější noc mého života." políbil mě na rameno.
,,Máš holku!" zděsila jsem se a vyskočila jsem z postele. Oblíkla jsem se a vlasy jsem si dala do drdolu. On mě celou dobu sledoval.
,,Nemám, kde jsi to vzala?" řekl když jsem chtěla odejít.
,,Co?" otočila jsem se k němu. ,,Přišla jsem k tobě a ..."
,,Jo, ale já jsem spal. Přijely jsme z Austálie let byl dlouhý čtrnáct hodin!" zvedl se z postele a deku si držel okolo pasu.
,,Ou... aha." pousmála jsem se. On se na mě nalepil zezadu. ,,Nemohl jsi to říct dřív?" oběhla jsem ho a skočila jsem na postel. On se rozesmál a skočil za mnou. Políbil mě a pak jel rty po mém krku. ,,Nech toho." rozčepýřela jsem mu jeho účes a on se zachychotal. Pak mě začal lochtat. ,,NECH TOHO!" opakovala jsem se zvýšeným tónem.
,,Donuť mě." přestal a mrkl na mě, já jsem ho políbila. On mě přetočil pod sebe.
,,Hele vy dva.." přišel tam Zayn. ,,Snídaně." mrkl a odešel.
,,Zajímavý." políbil mě Liam.
,,Co?"
,,Vždycky je budím já." zakňučel a oblíkl si nové boxerky. Já jsem se zvedla a šla jsem do kuchyňky.
,,Ale dračice přilétla." zasmál se Harry od plotny.
,,Slyšely jste to?" zčervenala jsem trošku.
,,Jo. Kolik je?" zeptala jsem se a vzala jsem si kafe.
,,Deset." odpověděl mi Niall, který zase jedl. Co si ze včerejška pamatuju bylo to, že Niall furt jedl. Dort,zmrzlina nebo pizzu.
,,Sakra! V jedenáct mám být ve škole! Musím se přihlásit!" dopila jsem kafe. ,,Ahoj kluci!" vzala jsem si tašky z lednice, ze vřeješího nakupování a rychle jsem od Liama běžela domů. Tam jsem si věci roztřídila a rohlíky, které byli v té lednici jsem hned vyhodila. Vysprchovala jsem se a oblíkla jsem se do květinovích šatů, podpatků a přes to jsem hodila kabát. Vzala jsem si kabelku a do ní jsem naházela papíry pro přijetí. Když jsem vycházela tak mi zazvonila smska v mobilu. Wow sluší ti to. x Liam. přečetla jsem si zprávu. Začala jsem se otáčet.
,,A taky krásně voníš." zašeptal mi do ucha a já jsem se, se smíchem otočila.
,,Jak víš, kde bydlím?" zvedla jsem obočí a obmotala jsem mu ruce kolem krku.
,,Měla jsi to napsaný na kufru společně s číslem." mrkl.
,,Proč si to opisoval?"
,,Věděl jsem, že budeš někdo výjmečnej. Už podle jména, Summer Fry. Příjmení se hrozně líbí Niallovi." mrkl a já jsem se zasmála. ,,Hodně štěstí, lásko." políbil mě a já jsem se pousmála.
,,Nechodíme spolu." dala jsem před něj ukazováček.
,,Fajn po škole to bude tak v půl dvanáctý tě budu čekat. Stejně se jdeš jen přihlásit ne?" zeptal se mě a ruce mi obmotal kolem pasu.
,,Vlastně jo a pak mám noční v Nandos."
,,A proto se musíš odreagovat. Půjdeš hezky se mnou. Nemám auto a proto se projedeme metrem a pak tě někam vezmu." mrkl na mě. ,,A kde, že je ta škola?" zeptal jsem se jen tak bokem.
,,Mistr tajnuskář. Netherhall Gardens, 16." políbila jsem ho jemně na rty. ,,Teď jdu, pa." odtáhla jsem se od něj. On se ještě naposledy natáhl pro polibek a pak mě pustil. No a je to, mám kluka. Musím mu to dneska říct, někomu konečně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama