One Parts. | Lesbian Diva.

29. května 2012 v 16:24 | Rachel. |  One Parts. | just on dreaming-clouds
Bylo šero a Stacy spolu s její přítelkyní Caitlin chodily po ulicích. V ruce měli svůj oblíbený nápoj přesněji to byl ledový mátový čaj. Bavily se provokováním holubů podle nich provokování Kevinů. Lidé na ně koukali jako z ústavu. Dvě pohledné dívky, které úplně bláznily. Blázní s nimi jaro, řekla by babička Stacy kdyby ještě žila. Holky spolu byli rády a úplně ignorovali kolem jdoucí v rozhicované Praze.
-
Do hotelu se dostali naprosto rozesmáté a vyčerpané. Tašky hodily do kouta a boty si hned sundali. Dělali na sebe ksichty, ale pak je stejně přemohla ospalost. Caitlin políbila Stacy a objala jí. Stacy se k ní přitulila a usnula.
-
Když se Stacy probudila viděla, že Caitlin ještě spí. Nechtěla jí budit. Potichu se oblékla a napsala jí na kus papírku. - Lásko jsem venku, přijdu neboj. x - pak vyběhla. Procházela si všechny svítící památky. Poslední dobou neměla jasno ve své orientaci. Milovala Caitlin, ale když se koukla na jiného muže nebo spíš chlapce začala být hrozně omámená. Například člen ze skupiny One Direction a to Harry Styles.
-
Vrátila se když bylo okolo páté ranní. Caitlin na ní už nervózně čekala, při tom se malovala.

,,Lásko! Co to máš na sobě?" rozesmála se Stacy když viděla její obličej.
Její linka na očích byla protáhlá až k uchu a její lesk na rty byl všude jen ne okolo pusy. ,,Za to můžeš ty! Takhle mě strašit a hned po ránu!" přiběhla k ní a objala jí. ,,Musím ti něco říct." zašeptala a odtáhla se. Sedly si na postel a Cait jí pobídla k tomu aby začala mluvit. ,,N-no.. jak jen začít. Před pár lety když jsme se potkali neměla jsem trošku přehled o mé orientaci. A teď je to úplně stejné. Nevím čím to je nebo není, ale přitahujou mě více kluci." řekla nervózně a prohrábla si její blond vlasy. Caitlin na ní nevěřícně koukala a proto se Stacy zvedla a rychle odběhla.
-
Hned jak se Stacy dostala ven z hotelu běžela do nejbližší hospody kde si sedla k baru. Bylo jí jedno jak obyčejně vypadala. Měla na sobě jedoduché kytičkované šaty a přes to hozený hnědý over. Sedl si vedle ní ňáký kluk, který si hned schoval tvář do dlaní. ,,Nenávidím se." zamumlal v jejím rodném anglickém jazyku. ,,Proč?" zašeptala když do sebe kopla dalšího panáka. ,,Zranil jsem jí. Miloval jsem jí a všechno jsem zvoral.." otočil se k ní. Ona se zasekla a hluboce se nadechla. On si toho všiml a uchechtl se. ,,Jsem Harry, ale to ty víš." mrkl a natáhl se pro její ruku, pak jí rovnou ruku políbil a usmál se na ní. ,,Jo vím... tak ... jakej je tvůj problém?" položila její ruku na tu jeho. ,,No... z-znásilnil jsem jednu holku. Mojí bývalou." zašeptal a ona se zakuckala panákem. ,,Wow... no tak to jsem nečekela." položila prázdou sleničku vedle ní. Kývla na barmana a ten jí s protočením očí znovu nalil. ,,To nikdo... myslel jsem, že mě miluje, ale ona ne. Podvedla mě.. a já jsem se naštval." zabručel. ,,No máš to lepší než já... teda myslím. Jsem lesba... teda tak napůl." zakroutila hlavou a on se na ní koukl. Tohle je zajímavej pár... jedna lesba druhej násilník. Pomyslel si barman.
-
Povídali si celý večer. Od baru se přesunuli na gauč do rohu kam nikdo neviděl. Povídali si o tom, že je fanynka One Direction, taky kdy zjistila, že je lesba a podobně. Bylo jí to příjemné. Pak se, ale koukla na hodinky. Bylo okolo deváté. ,,Budu muset jít.." řekla a napila se vody. ,,Ne... zůstaň..." řekl a stáhl jí k sobě. ,,Nemáš v sobě jasno.. tohle ti ho snad udělá.." zašeptal a přitáhl si její hlavu do úrovně jeho. Očima sledoval její sladké růžové rtíky a vpil se do nich. Nejdříve jí je jen kousal, ale pak chtěl okusit i její jazyk a proto s ním dovnitř zajel. Nenamítala nic a chytla ho za zátylek. Přitáhla ho k sobě a ruce mu zamotala do jeho kudrlinek. Cítila se zvláštně, ale takovým krásným způsobem, který nedokázala popsat.
-
Ráno se probudila a koukala se dokola. Neviděla nic jiného než hotelový pokoj. Nebyl její a Catlin, určitě nebyl. Tenhle byl luxusnější a mnohem modernější.
,,Good Morning!" vešel do pokoje Harry Styles s úsměvem.
,,Ehm... dobré." mávla rukou, ale druhou si držela pokrývku pevně u těla.
,,Jak jsi se vysp-" chtěl pokračovat, ale ona ho nenechala.
,,Co tu dělám?" zeptala se na rovinu.
,,Ty si to.... ty si to nepamatuješ?" zeptal se šokovaně.
,,No... jen úlomky." pousmála se.
,,No byli jsme opilí a já jsem tě vzal sem. Chtěl jsem tě uložit, ale stáhla jsi mě na sebe a řekla..."
,,Řekla jsem ti, že tě chci.. pak jsi mě uspokojoval a mě se to líbilo. Hodně." zašeptala a on se na ní s kývnutím a úsměvem koukl.
,,Takže se najíme a pak by jsme mohli jít ven?" zeptal se jí. Byla to ona.. ona byla ta pravá. Nebyla to ta dívka co znásilnil, ale ona. Její krásné a hebké vlasy se jí rozprostírali po ramenách. Její dlouhé opálené nohy ukazovala světu sukněmi a kraťáskami. Viděl jí několikrát u hotelu a hrozně se do ní zamiloval. Vždycky když se, ale políbila s tou dívkou otočil se s hnusným zašklebením.
,,No... musím za ..." hrklo v ní když si vzpoměla na Caitlin.
,,Není tady... viděl jsem jak odjíždí z tohodle hotelu." řekl jí a do jejích očí se hned nahrnuly slzy.
,,Víš co je nejhorší?" první slzy sklouzly. ,,Že mi to nevadí a chci být s tebou..." zakňučela a on se na ní usmál. Jeho největším úsměvem. Rychle jí objal a utřel jí její slzičky.
,,Najíme se a pak se půjdeme kouknout ven, ano? Prahu jsem ještě neviděl." zahuhlal do její husté hřívy.
,,Jo." kývla. Zvedla k němu pohled a on si jí k sobě přitáhl. Polibek nebyl tak dlouhý, ale byl procítěný. Oba do toho dávali pocity.
-
,,Počkej takže vy jste byli tady na náměstí a běhali jste tady za holubama a řvali Kevine?" zeptal se, se smíchem.
,,Ano.." sklopila pohled se začervenáním. On jí objal kolem pasu a dal jí jemný polibek na krk.
,,Zlatíčko... je to sladký."
,,Pro mě, ale ne! Je to trapný když sníš o jednom z kluků a sen se ti vyplní. Pak se s ním bavíš o takovýhle věcech!" zakňučela.
,,Podle mě je to sladký a roztomilý. Chodím s fanynkou..." mrkl.
,,Chodíš? Pane Stylesy." objala jsem ho kolem krku. ,,Vůbec jsi se mě nezeptal.." mrkla. V tu chvíli se rozpršelo. Lidé běželi do kaváren nebo obchodních center, ale oni tam stáli uprostřed náměstí. Byli do pěti vteřin mokří, ale jim to kupodivu nevadilo. Chtěli být s tím druhým.
,,Chceš být moje přítelkyně lásko?" zvedl obočí. Jemně kývla hlavou a přitáhla si ho. Z faktů totiž věděla, že Harry čeká na svůj polibek v dešti. Jemně se do jejich polibku pousmál, protože mu to dělalo dobře. Do téhle chvíle mu jakoby půlka jeho já chyběla, ale Stacy mu to prázdo vynahradila. Věděl, že spolu budou dlouho.
-
Jak si Harry myslel tak se stalo. Mezi Stacy a Caitlin se to vyrovnalo. Byli kamarádky, ale jen kamarádky. Z obou stran, Caitlin si našla jinou přítelkyni a s ní si dokonce adoptovali malou holčičku. To, ale Harry a Stacy nemuseli dělat, protože po pěti letech jejich vztahu se narodil zdravý chlapeček. Na jejich svatbě byl jako svědek a moc si to užíval. Byl rád středem pozornosti po otci. Oba dva se milovali. Nedali by na sebe dopustit. Jejich syn rostl před očima a jeho otec ho učil spolu s kamarády na hudební nástroje. Byl z něho další Styles, který miloval být na pódiu. Oba rodiče na něj byli pyšní. Prorážel do světa a jednoho dne když se dozvěděl, že jeho rodiče umřeli, byl smutný, ale věděl, že se na něj rodiče koukají se shora a s pýchou v očích.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Wendys Wendys | Web | 29. května 2012 v 16:41 | Reagovat

Je .... jen konec jak na něj koukají z nebes ♥ je krásný ;)

Taky nevám, proič jsme to vyšešovala, ale běhalo to po celým FB atd... a dost fans ví kdo je ta holčina ;) ale už jsem to smazla ;) díky za koment !

2 Nikushka ♣ OneDirectionWeb Nikushka ♣ OneDirectionWeb | Web | 29. května 2012 v 16:44 | Reagovat

Jáj to je skvělý a originální příběh :) To s tim synem je roztomilý ten konec .. :) Uwáááh a Harry jí otevřel oči, bože je to tak skvělý příběh..opravdu :)♥♥

3 Ems* & {Bebůš♥} » {Bebůš♥} Ems* & {Bebůš♥} » {Bebůš♥} | Web | 29. května 2012 v 16:47 | Reagovat

:O o.O Tak to je bombová jednorázovka ')) To je tak nádherný! :) Jde fakt vidět, že do toho psaní umíš dát kousek sebe ')) Taky strašně ráda píšu, ale radši nezveřejňuju -.- už .. :D:) Máš to moc nádherný a ten konec ')♥
Jinak neděkuj, je to tak, prostě by ti nikdo neměl mlít do toho, co hceš sama dělat ,)):)♥

4 Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] Luu* [onedirection-fans4ever.blog.cz] | Web | 29. května 2012 v 18:28 | Reagovat

No sakra! To byla neskutečně krásná povídka :O A ten konec :O Krásné, moc se Ti to povedlo :)

5 Christ Christ | Web | 29. května 2012 v 19:09 | Reagovat

Dokonalost, co ti na to mám říct jiného? :)

6 Danielle* Danielle* | Web | 29. května 2012 v 20:33 | Reagovat

Bože krásná povídka:)

7 Nerea Nerea | 29. května 2012 v 21:18 | Reagovat

Moc se mi líbí :*

8 The Bo The Bo | Web | 29. května 2012 v 21:59 | Reagovat

úžasný =) jako kdyby se to vážně stalo. Kdybych nevěděla, že 1D nebyli v Praze tak je to skutečnost =P =)

9 Natty* Natty* | Web | 30. května 2012 v 14:45 | Reagovat

Jé,je to úžasná povídka :) Takový zvrat ale i ten konec je krásný! ♥

10 Nicole* Nicole* | 30. května 2012 v 21:45 | Reagovat

to je dokonalé! ♥ je to hrozně originální a ten konec mě dojímá.. fakt skvělé! <3 :)

11 bambuccia. bambuccia. | Web | 31. května 2012 v 18:01 | Reagovat

krááásný!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama