Červen 2012


One Parts. | Rockstar!

1. června 2012 v 15:43 | Rachel. |  One Parts. | just on dreaming-clouds
Blair byla doma a před očima měla tu scénu. Scénu, kterou nikdy nezapomene. Viděla její lásku života s její nejlepší kamarádku. Tu jeho vášeň v očích nikdy nevyděla. Ten jeho výsměch do jejích očí. Bylo to jako ... ,,Ano šukám tvojí kamarádku, to se ti nelíbí co?" ... nenáviděla ten pohled chtěla ho vymazat. Chtěla jeho vymazat.
-
Celé dny strávené u televize se na ní začali podepisovat. Její krásné šedé oči jí ozdobovali podlitiny a její vlasy měla zacuchané. Nestarala se o to jak vypadala, starala se hlavně o to jak vypadala zevitř. Měla vše rozbité a jediné co jí to mohlo zachránit byl chlap. Proto se oblíkla do šatiček, namalovala se a učesela. Navoněla se parfémem od něj a vyrazila do nejblizšího klubu.
-
Když vešla každý kluk si jí všiml. Její dlouhé a opálené nohy se jí leskly ve světlech reflektorů a její tváře byli červené. Když si sedla k baru každý kluk se k ní nahrnul, byl okolo ní hlouček jako kdyby byla slavná. Jeden z nich jí objednal pití a ona se zaculila. Její kuráž se pomalu a jistě zvedala i s její náladou.
-
Když si vybrala jejího vyvoleného vzala ho na parket, kde ho začala spracovávat.
,,Tuhle vůni bych poznal všude." zamumlal kluk vedle ní. Ona se na něj s překvapením koukla. Ano stál tam v plné kráse. Louis Tomlinson.
,,Ahoj." mávla na něj a dál pokračovala v tancování na klínu chlápka, kterého vůbec neznala.
,,Co myslíš, že děláš?" přitáhl si jí za ruku a odstrčil od ní jejího vyvoleného.