One Parts. | Rockstar!

1. června 2012 v 15:43 | Rachel. |  One Parts. | just on dreaming-clouds
Blair byla doma a před očima měla tu scénu. Scénu, kterou nikdy nezapomene. Viděla její lásku života s její nejlepší kamarádku. Tu jeho vášeň v očích nikdy nevyděla. Ten jeho výsměch do jejích očí. Bylo to jako ... ,,Ano šukám tvojí kamarádku, to se ti nelíbí co?" ... nenáviděla ten pohled chtěla ho vymazat. Chtěla jeho vymazat.
-
Celé dny strávené u televize se na ní začali podepisovat. Její krásné šedé oči jí ozdobovali podlitiny a její vlasy měla zacuchané. Nestarala se o to jak vypadala, starala se hlavně o to jak vypadala zevitř. Měla vše rozbité a jediné co jí to mohlo zachránit byl chlap. Proto se oblíkla do šatiček, namalovala se a učesela. Navoněla se parfémem od něj a vyrazila do nejblizšího klubu.
-
Když vešla každý kluk si jí všiml. Její dlouhé a opálené nohy se jí leskly ve světlech reflektorů a její tváře byli červené. Když si sedla k baru každý kluk se k ní nahrnul, byl okolo ní hlouček jako kdyby byla slavná. Jeden z nich jí objednal pití a ona se zaculila. Její kuráž se pomalu a jistě zvedala i s její náladou.
-
Když si vybrala jejího vyvoleného vzala ho na parket, kde ho začala spracovávat.
,,Tuhle vůni bych poznal všude." zamumlal kluk vedle ní. Ona se na něj s překvapením koukla. Ano stál tam v plné kráse. Louis Tomlinson.
,,Ahoj." mávla na něj a dál pokračovala v tancování na klínu chlápka, kterého vůbec neznala.
,,Co myslíš, že děláš?" přitáhl si jí za ruku a odstrčil od ní jejího vyvoleného.

,,Spíš ty!" odtáhla se od něj. ,,Kretén kterej spal s mojí kamarádkou... to je mi náhoda." založila si ruce na její hruď a zpříma mu koukala do očí.
,,Nebuď taková. Víš, že jsem byl opilý." koukl se dolů.
,,A? To mám být jako... Lousi všechno ti odpouštím! Jsi přece celosvětová star a mě šlo jen o prachy!!!" zakřičela jsem přes celý klub. On mě vzal za ruku a vytáhl mě ven.
,,Takhle ne, ale mohla by jsi ukázat trošku lítosti. Sama jsi mě podvedla 3 krát. Dvakrát jsem ti to dalo by se říct oplatil." chytl jí za ruku, ona jí ale vytrhla. Tuto nechtěla slyšet.
,,Ale s klukama co nebyli tobě blízcí! A hlavně u mě nejsi tak spokojenej!" křikla na něj se slzami v očích.
,,Tak to se uvidí!" odsekl jí a odtáhl jí do jeho porshe kde jí surově hodil na sedačku. Nelíbilo se jí to, ale zároveň to chtěla.
-
,,Furt si myslíš, že mě tolik neuspokojuješ? Miluju tě.. jsi sexy a miluju tě! Ta tvoje kamarádka mě viděla jak jsem byl opilí. Svedla mě. Do hajzlu miluju tě a nikdy bych tě neopustil. Jsme si vyrovnaní. Nikdy tě už nepodvedu, protože budeš furt se mnou!" dořekl a políbil jí.
,,Lou... miluju tě." zašeptala a schovala se mu do náručí.
,,Já tebe zlato. Pojedeme domů, ano?" zeptal se ona kývla.
,,Docela se divím co se může stát v takovém malém autě." řekla a on se rozesmál. ,,Nesměj se. Ten tvůj sexy zadek je docela velkej." vyplázla jazyk a rychle z auta vyskočila. Odběhla k jejich baráčku a odemkla. On za ní se smíchem běžel. Schovala se do prádelny přesněji do koše. Hledal jí asi dvacet minut a docela se o ní začínal bát.
,,Zlatíčko vylez! Bojím se... kde jsi?" otáčel se v kuchyni. Ona mu skočila na záda a on se na ní koukl. Sundal jí se zad a políbil jí. ,,Neděl mi to znovu..." zakňučel.
,,Byla jsem v koši na prádlo." vyplázla jazyk. On jí do něj kousl a ona se rozchechtala.
,,Ty jsi taky napilá, že jo?" zvedl obočí. Ona kývla a políbila ho.
,,Vadí?" zašeptala mu do ucha. Zakroutil hlavou a polkl.
,,Půjdeme spát." zvedl jí do náručí. Ona se rozesmála.
,,Jsem nevěstáááá.." zakřičela stále se smíchem.
,,Jsi." mrkl a odložil jí do jejich postele. Sundal jí šaty a navlíkl jí do trička. Sám se pak převlíkl. Poté si lehl do postele a ona se k němu ze zvyku přitulila. ,,Chyběla jsi mi. Už nikdy nepojedeš do toho tvého bytu." zašeptal jí do vlasů. ,,Nikdy ti už neublížím."
-
I když jsem byla opilá tak jsem si ty věci pamatovala. S tím asi nepočítal a proto jsem zase ležela na mém gauči. S kruhami pod očima a rozčepeřenýma vlasama. Koukala na romanťáky a v ruce měla zmrzlinu. Chtěla jít ven, ale bála se, že na něj zase narazím. Prostě tam seděla jako socha a koukala na jejich oblíbený film. Zápisník Jedné Lásky. Hrozně milovala ten příběh, ale teď u něj plakala nonstop. Nepodvedl jí, tedy jen s tím, že měli na jejich tour zpěvačku, Tracy Wiliams. Zamiloval se do ní a chodil s ní všude možně. Blair ani nezvedal telefony a když ano byl nepříjemný. Musela se změnit a proto zašla do nákupního centra. Schovávala se před paparazzi. Tedy jen se snažila, každý chtěl mít obrázek z toho jak Blair Lander chodí v ulicích, neučesaná a neoblečená. Blair měla úžasný talent na zpěv. Všichni to věděli, ale musela si dát pauzu, kvůli Louisovi.
-
Ten den co šla do nákupáku pro ní byl opravdu změnou. Nová barva vlasů, šla z hnědé do blond. Měla nový styl a dalo by se říct, že od té doby zaměstnává kreditku alespoň jednou denně. Zase začala skládat a její nové album Tell Me Who I Am bylo na špičkách nejen Britských žebříčků, ale celosvětově. Všichni byli rádi, že je zpět. Až na Tracy Wiliams věděla, že jí Blair z turné vykopne a její dny randění budou ukončeny. A jak si druhá blondýnka myslela tak se i stalo. Paul jí z touru vykopl se slovy, byla jsi jen náhradnice. Blair se oficálně vracela na tour v Americe. Kluci byli šťastný, Tracy byla kráva. A Harry jí to i řekl do obličeje, na Blair se těšil společně s 3 kamarády. Louis se taky těšil, ale bál se. Věděl, že jí ublížil. Nechtěl jí takhle ublížet. Miloval jí, ale rozdíl byl, že ona jeho už ne. Přenesla se přes to.
-
,,Prosím Blair přijď sem.." řekl Louis do mikrofonu. Měla narozeniny a chtěli to oslavit přímo na stagy. Zmateně přišla a Lou jí objal kolem pasu, fanoušci šíleli, že vidí znovu tenhle pár. ,,Jak víme tak má dneska Blair narozeniny, svoje 19. A taky se dozvěděla, že udělala maturity, takže..." skončil svoji řeč Lou a začal Harry.
,,Jsme se rozhodly, že to oslavíme s vámi a proto vás všechny zveme na After Party. Stačí ukázat lístek v nejdražím klubu v LA!!!" zakřičel a od Louise si k sobě Blair přitáhl.
,,Wow..." zašeptala si pro sebe Blair. Objala každého z kluků spolu s jejich kapelou.
-
V klubu byli opravdu všichni, ale fanoušci se už rozutíkávali domů. Volali jim rodiče kde jsou, takže si Blair pozvala kamarádi s LA. Loui jí furt hlídal. Nemohla moc pít, protože jí nebylo 21. On mohl, ale nechtěl. Chtěl být střízlivý.
,,Blair... můžeš na chvilku?" zeptal se jí nervózně. Ona kývla a šli před klub.
,,Dejavy." zešeptala, ale on se slyšel.
,,Jo... teď se mi to zdá jiný. Nejsme spolu... už půl roku." zašeptal nevěřícně.
,,Docela dlouho, huh?" rozešla se. Bylo pro to pro ní lepší. Nechtěla se koukat do tich očí.
,,Jo... je." chytl jí za ruku. Nechala jí tam. Jejich prsty perfektně zapadaly do sebe.
,,Tak říkej co si dělal?"
,,No víš o Tracy. Pak jsme jezdili víš co normální tour." pokrčil rameny.
,,Nechápu jak jsi mi to mohl udělat..." rozpletla jejich ruce. ,,Jsi hajzl." zašeptala a odešla zpět do klubu. Tam na ní čekal Harry který jí ihned objal. Viděl, že byli venku a věděl, že jí tohle raní. Byl pro ní oporou.
-
Každý den spolu byli. I Louisovi se to nezdálo a jeden den se to stalo. Políbily se. Uvědomila si, že tu pro ní byl. Vždycky ať se stalo cokoliv byl tu pro ni. Stále, ale milovala Louise. Nevěděla jak to má Harrymu říct. Jednoho dne to vyplavalo na povrch. Byl naštvaný, ale jen pár dní. Pak jí za ním poslal. Musel uznat, že byli krásný pár. A bylo to... s Louisem se dali dohromady. Teď už napořád.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikushka ♣ OneDirectionWeb Nikushka ♣ OneDirectionWeb | Web | 1. června 2012 v 17:10 | Reagovat

Jako tenhle koment mám rozepsaný už pěknou chvíli :D S tebou nejdou psát komentáře prostě! :D Ty naše hádky, kdo z nich je hezčí..božéé :D Ale tahle jednodílovka? Umírám z ní! Nevěřila bych, že po takových rozchodech ještě Louisovi odpustí, ale zase hned je vidět, že to je dokonalý pár a Harry je dal nakonecoba dohromady :) Hrozně pěkný příběh to je a líbí se mi to! :) Jen mi je líto, že se kvůli Louisovi musela takhle trápit..:(( těším se na další jednodílovky! :)♥

2 Christ Christ | Web | 1. června 2012 v 19:43 | Reagovat

Originální :) Prostě dokonalý! ;)

3 S* S* | Web | 1. června 2012 v 20:55 | Reagovat

mmm ta cséna v tom autě vrrrr!!!!  Nééé ona odešla to nééééé... :(  aaaaa já chci s nima na After party!! Bych tam svedla Harolda! :D.. Awwwwww a ten Harold na konci to je prostě muj manžílek ♥♥♥ ale chudák Lou :( ake tak jsou spolu na konec to je dobře!

4 Natty* Natty* | Web | 1. června 2012 v 22:25 | Reagovat

Jééé :D To je super! Taky bych chtěla být na té After Party! :D♥ A ten Harry a pak Louis :D Aspoň,že to dopadlo dobře :)

5 Nerea Nerea | 2. června 2012 v 11:30 | Reagovat

Je to nádhera. Je mi trošku líto Harryho, ale pokud jim to přál, tak budiž. Moc se mi líbí, jak jsi popsala to, že Blair je taky star a dokonnce lepší než Tracy. Těším se na další podobnou jednorázovku, protože tahle byla legen - počkej si - dární. LEGENDÁRNÍ!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama